Glass og flasker 500 ml glassflaske 'Weinschlegel', åpning: kork
Artikkelnummer : 100017620
500 ml glassflaske 'Weinschlegel', åpning: kork
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
23,79 kr
21
23,13 kr
2%
63
22,59 kr
5%
105
22,04 kr
7%
252
17,79 kr
25%
420
17,13 kr
27%
882
16,80 kr
29%
1.734
14,30 kr
39%
Ingenting valgt
Enhetspris: 23,79 kr 23,79 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Den meget elegante 500 ml flasken i klart glass 'Diana' passer til dine høykvalitetslikører og andre delikatesser. En pen flaske i tidløst design.
| Diameter - utvendig | 66,8 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 336 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 491 , 500 g |
| Volum - anbefalt | 500 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Den meget elegante 500 ml flasken i klart glass 'Diana' passer til dine høykvalitetslikører og andre delikatesser. En pen flaske i tidløst design.
| Diameter - utvendig | 66,8 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 336 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 491 , 500 g |
| Volum - anbefalt | 500 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























