Glass og flasker 500 ml glassflaske 'Contessa', oval, åpning: kork
Artikkelnummer : 100019920
500 ml glassflaske 'Contessa', oval, åpning: kork
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
59,80 kr
20
57,84 kr
3%
50
56,31 kr
5%
100
54,67 kr
8%
200
47,14 kr
21%
425
45,50 kr
23%
850
43,76 kr
26%
1.700
42,34 kr
29%
Ingenting valgt
Enhetspris: 59,80 kr 59,80 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Den ekstreme flatheten og den langstrakte halsen kjennetegner denne flasken. Vår elegante 500 ml klare glassflaske 'Contessa' passer for dine høykvalitetslikører og andre delikatesser.
| Form - Bunn | Ovalt |
|---|---|
| Høyde | 313 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 500 g |
| Volum - anbefalt | 500 ml |
| Volum - full til randen | 514 ml |
| bredde | 58 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Åpningsstørrelse | ⌀ 19–23×33 mm |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Den ekstreme flatheten og den langstrakte halsen kjennetegner denne flasken. Vår elegante 500 ml klare glassflaske 'Contessa' passer for dine høykvalitetslikører og andre delikatesser.
| Form - Bunn | Ovalt |
|---|---|
| Høyde | 313 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 500 g |
| Volum - anbefalt | 500 ml |
| Volum - full til randen | 514 ml |
| bredde | 58 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Åpningsstørrelse | ⌀ 19–23×33 mm |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























