Glass og flasker 500 ml glassflaske Apoteker Carré, firkantet, åpning: kork
Artikkelnummer : 100020640
(1)
500 ml glassflaske Apoteker Carré, firkantet, åpning: kork
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
42,56 kr
15
41,14 kr
3%
30
40,16 kr
5%
60
39,28 kr
7%
105
31,86 kr
25%
210
30,77 kr
27%
975
29,90 kr
29%
1.950
25,64 kr
39%
Ingenting valgt
Enhetspris: 42,56 kr 42,56 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Den firkantede 500 ml klare glassflasken 'Apo Carree' er det ideelle og eksklusive oppbevaringsstedet for dine høykvalitets likører, oljer og essenser.
| Form - Bunn | Kvadratisk |
|---|---|
| Høyde | 165,1 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 500 g |
| Volum - anbefalt | 500 ml |
| Volum - full til randen | 525 ml |
| bredde | 76,61 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Åpningsstørrelse | ⌀ 17–21×33 mm |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
1 anmeldelse
26. februar 2026 12:20
Qualita
La qualità degli bottiglie è eccellente.
Den firkantede 500 ml klare glassflasken 'Apo Carree' er det ideelle og eksklusive oppbevaringsstedet for dine høykvalitets likører, oljer og essenser.
| Form - Bunn | Kvadratisk |
|---|---|
| Høyde | 165,1 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 500 g |
| Volum - anbefalt | 500 ml |
| Volum - full til randen | 525 ml |
| bredde | 76,61 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Åpningsstørrelse | ⌀ 17–21×33 mm |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
1 anmeldelse
26. februar 2026 12:20
Qualita
La qualità degli bottiglie è eccellente.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.
























