Glass og flasker 50 ml glassflaske 'Tønne', åpning: PP 18

Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
| Diameter - utvendig | 50 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 79 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 100 g |
| Volum - anbefalt | 50 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
| Diameter - utvendig | 50 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 79 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 100 g |
| Volum - anbefalt | 50 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn

Fat – tradisjonelt design for edle dråper
Serien «Fat» kombinerer håndverksmessig detaljrikdom med funksjonell perfeksjon. Inspirert av klassiske trefat, imponerer denne flasken med en detaljert overflateutforming som gir innholdet en autentisk og eksklusiv presentasjon. Produsert i Italia, overbeviser den med førsteklasses glasskvalitet og valg mellom ulike åpninger – kork- eller skrukork (PP 18, PP 24, PP 28) – tilpasset individuelle behov. Med en kapasitet på 50 til 500 ml tilbyr «Fat»-serien en stilfull måte å fylle edle drikker sikkert og estetisk tiltalende.
Takket være sitt særegne utseende egner «Fat»-serien seg ideelt for kvalitetsbrennevin, brennevin, likører og vin. Den fremhever det håndverksmessige preget til fine destillater og gir hver drikk en eksklusiv touch. Enten for manufakturer, eksklusive gaveinnpakninger eller samleobjekter.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























