Glass og flasker 50 ml glassflaske 'Cube', firkantet, åpning: PP 24
Artikkelnummer : 100032420
50 ml glassflaske 'Cube', firkantet, åpning: PP 24
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
22,92 kr
20
22,15 kr
3%
50
21,50 kr
6%
100
20,95 kr
8%
250
17,24 kr
24%
600
16,48 kr
28%
1.200
16,04 kr
30%
2.400
13,64 kr
40%
Ingenting valgt
Enhetspris: 22,92 kr 22,92 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
50ml flaske med skrukork 'Cube' er den minste representanten fra vår Cube-serie: Den nesten rette kubeformen imponerer med klare kanter og konturer, slik at essenser av alle slag ideelt sett oppbevares i denne flasken som en prøveporsjon eller en liten gave. Kubeflasker er tilgjengelige med skru- eller korktopp i 50ml, 100ml, 200ml og 500ml.
| Form - Bunn | Kvadratisk |
|---|---|
| Høyde | 79 , 83 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 100 , 122 g |
| Volum - anbefalt | 50 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Åpningsstørrelse | PP 24 |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
50ml flaske med skrukork 'Cube' er den minste representanten fra vår Cube-serie: Den nesten rette kubeformen imponerer med klare kanter og konturer, slik at essenser av alle slag ideelt sett oppbevares i denne flasken som en prøveporsjon eller en liten gave. Kubeflasker er tilgjengelige med skru- eller korktopp i 50ml, 100ml, 200ml og 500ml.
| Form - Bunn | Kvadratisk |
|---|---|
| Høyde | 79 , 83 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 100 , 122 g |
| Volum - anbefalt | 50 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Åpningsstørrelse | PP 24 |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























