440 ml høyt sturzglass, åpning: Twist-Off (TO 82)
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
11,68 kr
30
11,35 kr
2%
60
10,91 kr
6%
105
10,69 kr
8%
210
8,84 kr
24%
750
8,40 kr
28%
1.470
8,18 kr
29%
2.940
7,09 kr
39%
Ingenting valgt
Enhetspris: 11,68 kr 11,68 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Takket være den typiske formen kan maten fjernes raskt og grundig fra glasset på 440 ml. Egnet for konservering og pasteurisering.
| Diameter - utvendig | 77 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 114 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 240 , 249 g |
| Volum - anbefalt | 440 ml |
| Volum - full til randen | 440 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
1 anmeldelse
3. mars 2026 13:58
Izvrstan članak!
Sve je kako je opisano i savršeno za moj projekt!
Takket være den typiske formen kan maten fjernes raskt og grundig fra glasset på 440 ml. Egnet for konservering og pasteurisering.
| Diameter - utvendig | 77 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 114 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 240 , 249 g |
| Volum - anbefalt | 440 ml |
| Volum - full til randen | 440 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
1 anmeldelse
3. mars 2026 13:58
Izvrstan članak!
Sve je kako je opisano i savršeno za moj projekt!
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.






















