Rastal 40 ml Schnapsglas 'Seniorstamper'
Artikkelnummer : 100003630
40 ml Schnapsglas 'Seniorstamper'
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
32,74 kr
12
31,75 kr
3%
88
30,66 kr
6%
132
30,01 kr
8%
264
24,44 kr
25%
528
23,68 kr
27%
1.012
22,92 kr
29%
5.586
19,64 kr
40%
Ingenting valgt
Enhetspris: 32,74 kr 32,74 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Med volumet til en "dobbel" er den moderne 40 ml senior stamperen egnet for privat og kommersiell bruk. Tåler oppvaskmaskin (under produsentens parametere). Uten fylllinje.
| Diameter - utvendig | 50 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 88 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 160 g |
| Volum - anbefalt | 40 ml |
| Volum - full til randen | 59 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Med volumet til en "dobbel" er den moderne 40 ml senior stamperen egnet for privat og kommersiell bruk. Tåler oppvaskmaskin (under produsentens parametere). Uten fylllinje.
| Diameter - utvendig | 50 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 88 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 160 g |
| Volum - anbefalt | 40 ml |
| Volum - full til randen | 59 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.








