Rastal 250 ml drikkeglass 'Conic', glass
Artikkelnummer : 100020110
250 ml drikkeglass 'Conic', glass
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
40,38 kr
15
39,28 kr
2%
30
37,87 kr
6%
60
37,21 kr
7%
105
30,34 kr
24%
200
29,24 kr
27%
Ingenting valgt
Enhetspris: 40,38 kr 40,38 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Drikkeglasset på 300 ml Conic (RASTAL) er moderne og enkelt - egnet for longdrinks, cocktailer og andre forfriskninger! Ingen kalibreringsmerke. Tåler oppvaskmaskin (under produsentens parametere).
| Diameter - utvendig | 80 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 132 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 300 g |
| Volum - anbefalt | 250 ml |
| Volum - full til randen | 330 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Drikkeglasset på 300 ml Conic (RASTAL) er moderne og enkelt - egnet for longdrinks, cocktailer og andre forfriskninger! Ingen kalibreringsmerke. Tåler oppvaskmaskin (under produsentens parametere).
| Diameter - utvendig | 80 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 132 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 300 g |
| Volum - anbefalt | 250 ml |
| Volum - full til randen | 330 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.








