Glass og flasker 40 ml glassflaske 'Stjerne', åpning: klemmeåpning
Artikkelnummer : 100016520
40 ml glassflaske 'Stjerne', åpning: klemmeåpning
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
32,19 kr
20
31,54 kr
2%
100
30,55 kr
5%
200
29,90 kr
7%
504
25,86 kr
19%
1.008
25,75 kr
20%
2.016
25,64 kr
20%
4.032
25,53 kr
20%
Ingenting valgt
Enhetspris: 32,19 kr 32,19 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
En pen, juleflaske for fortryllede netter! Vår 40 ml miniatyrflaske "Star" er fylt med godbitene dine, en spesiell gave eller festlig dekorasjon.
| Form - Bunn | Stjerne |
|---|---|
| Høyde | 112 , 115 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 120 , 124 g |
| Volum - anbefalt | 40 ml |
| Volum - full til randen | 44 ml |
| bredde | 28,4 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Åpningsstørrelse | Hengslet lokk (mini) |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
En pen, juleflaske for fortryllede netter! Vår 40 ml miniatyrflaske "Star" er fylt med godbitene dine, en spesiell gave eller festlig dekorasjon.
| Form - Bunn | Stjerne |
|---|---|
| Høyde | 112 , 115 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 120 , 124 g |
| Volum - anbefalt | 40 ml |
| Volum - full til randen | 44 ml |
| bredde | 28,4 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Åpningsstørrelse | Hengslet lokk (mini) |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.

























