Glass og flasker 375 ml glassflaske 'Weinschlegel', antikkgrønn, åpning: kork
Artikkelnummer : 100036910
375 ml glassflaske 'Weinschlegel', antikkgrønn, åpning: kork
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
17,02 kr
24
16,48 kr
3%
72
16,04 kr
5%
120
15,71 kr
7%
360
12,88 kr
24%
696
12,44 kr
26%
1.032
11,89 kr
30%
2.052
10,26 kr
39%
Ingenting valgt
Enhetspris: 17,02 kr 17,02 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Elegant design gjør Renana-flasken på 375 ml perfekt for flaskevin, likør og andre drinker med et snev av stil.
| Diameter - utvendig | 61 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 305 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 400 g |
| Volum - anbefalt | 375 ml |
| Volum - full til randen | 390 ml |
| Farge | Grønn |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Elegant design gjør Renana-flasken på 375 ml perfekt for flaskevin, likør og andre drinker med et snev av stil.
| Diameter - utvendig | 61 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 305 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 400 g |
| Volum - anbefalt | 375 ml |
| Volum - full til randen | 390 ml |
| Farge | Grønn |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.






















