Rastal 350 ml vinglass Gastro 'Colibri', glass
Artikkelnummer : 100038850
350 ml vinglass Gastro 'Colibri', glass
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
60,89 kr
50
56,20 kr
7%
100
45,83 kr
24%
250
45,29 kr
25%
441
44,74 kr
26%
882
44,19 kr
27%
Ingenting valgt
Enhetspris: 60,89 kr 60,89 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Det formskjønne 350 ml hvitvinsglasset 'Colibri' er laget av høykvalitets krystallglass og er tilpasset de spesielle kravene for profesjonell bruk. Uten fyllstrikk. Egnet for oppvaskmaskin (i henhold til produsentens parametere).
| Diameter - utvendig | 82 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 210 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 150 g |
| Volum - anbefalt | 350 ml |
| Volum - full til randen | 350 ml |
| Farge | Natur |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Det formskjønne 350 ml hvitvinsglasset 'Colibri' er laget av høykvalitets krystallglass og er tilpasset de spesielle kravene for profesjonell bruk. Uten fyllstrikk. Egnet for oppvaskmaskin (i henhold til produsentens parametere).
| Diameter - utvendig | 82 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 210 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 150 g |
| Volum - anbefalt | 350 ml |
| Volum - full til randen | 350 ml |
| Farge | Natur |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.








