350 ml høyt sturzglass, åpning: Twist-Off (TO 82)
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
9,17 kr
30
8,95 kr
2%
60
8,73 kr
4%
105
8,40 kr
8%
255
6,98 kr
23%
510
6,77 kr
26%
1.005
6,55 kr
28%
1.859
5,46 kr
40%
Ingenting valgt
Enhetspris: 9,17 kr 9,17 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Den høye glasset med en kapasitet på 350 ml har en praktisk sylindrisk form som gjør det enkelt å fylle og fjerne innholdet. Glasset er kompatibelt med et skrulokk (TO 82). Den er også ideell for konservering og pasteurisering.
| Diameter - utvendig | 77,4 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 94,7 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 215 g |
| Volum - anbefalt | 350 ml |
| Volum - full til randen | 350 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
1 anmeldelse
3. mars 2026 13:58
Izvrstan članak!
Sve je kako je opisano i savršeno za moj projekt!
Den høye glasset med en kapasitet på 350 ml har en praktisk sylindrisk form som gjør det enkelt å fylle og fjerne innholdet. Glasset er kompatibelt med et skrulokk (TO 82). Den er også ideell for konservering og pasteurisering.
| Diameter - utvendig | 77,4 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 94,7 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 215 g |
| Volum - anbefalt | 350 ml |
| Volum - full til randen | 350 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
1 anmeldelse
3. mars 2026 13:58
Izvrstan članak!
Sve je kako je opisano i savršeno za moj projekt!
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























