Glass og flasker 350 ml glassflaske 'Stjerne', åpning: kork
Artikkelnummer : 100030070
350 ml glassflaske 'Stjerne', åpning: kork
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
53,25 kr
20
51,51 kr
3%
50
49,98 kr
6%
100
49,00 kr
7%
200
39,83 kr
25%
300
38,63 kr
27%
621
37,21 kr
30%
1.242
31,86 kr
40%
Ingenting valgt
Enhetspris: 53,25 kr 53,25 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
En pen, juleflaske for fortryllede netter! Vår 350 ml klare glassflaske "Star" er fylt med godbitene dine, en spesiell gave eller festlig dekorasjon. Også tilgjengelig i 40ml, 100ml og 200ml.
| Form - Bunn | Stjerne |
|---|---|
| Høyde | 194 , 200 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 600 , 610 g |
| Volum - anbefalt | 350 ml |
| Volum - full til randen | 370 ml |
| bredde | 50 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Åpningsstørrelse | ⌀ 19–23×33 mm |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
En pen, juleflaske for fortryllede netter! Vår 350 ml klare glassflaske "Star" er fylt med godbitene dine, en spesiell gave eller festlig dekorasjon. Også tilgjengelig i 40ml, 100ml og 200ml.
| Form - Bunn | Stjerne |
|---|---|
| Høyde | 194 , 200 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 600 , 610 g |
| Volum - anbefalt | 350 ml |
| Volum - full til randen | 370 ml |
| bredde | 50 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Åpningsstørrelse | ⌀ 19–23×33 mm |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.
























