Glass og flasker 314 ml firkantglass 'Funny', åpning: Deep-Twist-Off (DTO 58)
Artikkelnummer : 100029350
314 ml firkantglass 'Funny', åpning: Deep-Twist-Off (DTO 58)
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
17,02 kr
24
16,48 kr
3%
72
16,04 kr
5%
120
15,71 kr
7%
216
12,88 kr
24%
504
12,44 kr
26%
1.008
11,89 kr
30%
2.125
10,26 kr
39%
Ingenting valgt
Enhetspris: 17,02 kr 17,02 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Det rektangulære 314 ml designerglasset "Funny" laget i Italia ser veldig moderne og stilig ut og er spesielt egnet for konservering og pasteurisering.
| Form - Bunn | Kvadratisk |
|---|---|
| Høyde | 127,7 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 235 , 240 g |
| Volum - anbefalt | 314 ml |
| Volum - full til randen | 314 ml |
| bredde | 60,3 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Åpningsstørrelse | TO 58 |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Det rektangulære 314 ml designerglasset "Funny" laget i Italia ser veldig moderne og stilig ut og er spesielt egnet for konservering og pasteurisering.
| Form - Bunn | Kvadratisk |
|---|---|
| Høyde | 127,7 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 235 , 240 g |
| Volum - anbefalt | 314 ml |
| Volum - full til randen | 314 ml |
| bredde | 60,3 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Åpningsstørrelse | TO 58 |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























