Glass og flasker 30 ml blekkflaske, rektangulær, åpning: skrukork
Artikkelnummer : 100015960
30 ml blekkflaske, rektangulær, åpning: skrukork
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
10,48 kr
20
10,26 kr
2%
50
9,82 kr
6%
100
9,71 kr
7%
200
7,75 kr
26%
750
7,64 kr
27%
1.500
7,31 kr
30%
3.025
6,33 kr
39%
Ingenting valgt
Det dekorative "blekkhuset" på 30 ml av glass skiller seg fra de andre miniatyrglassene i form og tekstur, men ikke når det gjelder funksjonalitet.
| Form - Bunn | Firkantet |
|---|---|
| Høyde | 51,5 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 82 g |
| Volum - anbefalt | 30 ml |
| Volum - full til randen | 40 ml |
| bredde | 35,5 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Det dekorative "blekkhuset" på 30 ml av glass skiller seg fra de andre miniatyrglassene i form og tekstur, men ikke når det gjelder funksjonalitet.
| Form - Bunn | Firkantet |
|---|---|
| Høyde | 51,5 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 82 g |
| Volum - anbefalt | 30 ml |
| Volum - full til randen | 40 ml |
| bredde | 35,5 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.






















