Glass og flasker 253 ml Rundt glass 'Summertime', åpning: Deep-Twist-Off (DTO 58)

Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
| Diameter - utvendig | 63,3 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 112,6 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 160 g |
| Volum - anbefalt | 253 ml |
| Volum - full til randen | 253 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
| Diameter - utvendig | 63,3 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 112,6 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 160 g |
| Volum - anbefalt | 253 ml |
| Volum - full til randen | 253 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn

253 ml Rundt glass 'Summertime' – transparent, elegant og slitesterkt
Produktserien «Rundt glass Deep Twist Off» fra Flaschenland inkluderer høykvalitets glassbeholdere som er spesielt utviklet for allsidig oppbevaring og konservering. Hovedtrekket ved denne serien er den innovative Deep-Twist-Off-åpningen (DTO 58), som sikrer enkel og trygg håndtering. De 253 ml runde glassene «Summertime» kjennetegnes av robust og slitesterk materialkvalitet. De tåler kulde, varme, mikrobølgeovn og ovn, noe som gjør dem svært allsidige. I tillegg er de oppvaskmaskinsikre, noe som garanterer enkel rengjøring. Det klare glasset gir en attraktiv presentasjon av innholdet, mens den runde formen gir optimal lagringsplass.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.






















