Glass og flasker 250 ml sausflaske, glass, åpning: Twist-Off (TO 38)
Artikkelnummer : 100018630
250 ml sausflaske, glass, åpning: Twist-Off (TO 38)
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
12,22 kr
28
12,00 kr
1%
56
11,46 kr
6%
112
11,35 kr
7%
224
9,17 kr
24%
756
8,95 kr
26%
1.680
8,73 kr
28%
3.330
7,42 kr
39%
Ingenting valgt
Delikatesseflasken på 250 ml er preget av en stor åpning. Denne attraktive flasken passer til blant annet sauser, ketchup, juice, sirup.
| Diameter - utvendig | 56,7 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 170,8 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 182 , 187 g |
| Volum - anbefalt | 250 ml |
| Volum - full til randen | 278 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Delikatesseflasken på 250 ml er preget av en stor åpning. Denne attraktive flasken passer til blant annet sauser, ketchup, juice, sirup.
| Diameter - utvendig | 56,7 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 170,8 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 182 , 187 g |
| Volum - anbefalt | 250 ml |
| Volum - full til randen | 278 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























