Glass og flasker 212 ml smykkeglass 'Beauty', åpning: Twist-Off (TO 58)
Artikkelnummer : 100007260
212 ml smykkeglass 'Beauty', åpning: Twist-Off (TO 58)
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
10,37 kr
30
9,93 kr
4%
60
9,71 kr
6%
105
9,60 kr
7%
210
7,75 kr
25%
405
7,53 kr
27%
855
7,09 kr
31%
2.565
6,22 kr
40%
Ingenting valgt
Enhetspris: 10,37 kr 10,37 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Det elegante 212 ml designerglasset 'Beauty' kan brukes universelt. Krukken er ideell for dekorativ oppbevaring av honning, sennep, syltetøy, etc.
| Diameter - utvendig | 71 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 116 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 190 g |
| Volum - anbefalt | 212 ml |
| Volum - full til randen | 212 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Polen |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Det elegante 212 ml designerglasset 'Beauty' kan brukes universelt. Krukken er ideell for dekorativ oppbevaring av honning, sennep, syltetøy, etc.
| Diameter - utvendig | 71 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 116 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 190 g |
| Volum - anbefalt | 212 ml |
| Volum - full til randen | 212 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Polen |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























