Glass og flasker 212 ml firkantet glass 'Mailand', åpning: Twist-Off (TO 58)
Artikkelnummer : 100025590
212 ml firkantet glass 'Mailand', åpning: Twist-Off (TO 58)
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
14,30 kr
21
13,86 kr
3%
63
13,42 kr
6%
105
13,20 kr
7%
210
10,69 kr
25%
504
10,37 kr
27%
1.008
9,93 kr
30%
3.332
8,84 kr
38%
Ingenting valgt
Enhetspris: 14,30 kr 14,30 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
212 ml rektangulært designerglass 'Milan'. Et glass av høy kvalitet laget i Italia for innhold av høy kvalitet.
| Form - Bunn | Kvadratisk |
|---|---|
| Høyde | 76,2 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 160 , 167 g |
| Volum - anbefalt | 212 ml |
| Volum - full til randen | 212 ml |
| bredde | 67 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Åpningsstørrelse | TO 58 |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
212 ml rektangulært designerglass 'Milan'. Et glass av høy kvalitet laget i Italia for innhold av høy kvalitet.
| Form - Bunn | Kvadratisk |
|---|---|
| Høyde | 76,2 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 160 , 167 g |
| Volum - anbefalt | 212 ml |
| Volum - full til randen | 212 ml |
| bredde | 67 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Åpningsstørrelse | TO 58 |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























