Glass og flasker 212 ml firkantet glass 'Kimba', åpning: ekstra dyp twist-off (EDTO 70)
Artikkelnummer : 100023340
212 ml firkantet glass 'Kimba', åpning: ekstra dyp twist-off (EDTO 70)
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
17,68 kr
30
17,24 kr
2%
60
16,59 kr
6%
105
16,37 kr
7%
210
13,31 kr
24%
510
12,88 kr
27%
1.155
12,44 kr
29%
2.288
10,58 kr
40%
Ingenting valgt
Enhetspris: 17,68 kr 17,68 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
212ml designerglass 'Kimba' Det rektangulære 212ml designerglasset 'Kimba' er et høykvalitetsglass laget i Italia.
| Form - Bunn | Kvadratisk |
|---|---|
| Høyde | 76 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 201 , 250 g |
| Volum - anbefalt | 212 ml |
| Volum - full til randen | 212 ml |
| bredde | 73 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Åpningsstørrelse | EDTO 70 |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
212ml designerglass 'Kimba' Det rektangulære 212ml designerglasset 'Kimba' er et høykvalitetsglass laget i Italia.
| Form - Bunn | Kvadratisk |
|---|---|
| Høyde | 76 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 201 , 250 g |
| Volum - anbefalt | 212 ml |
| Volum - full til randen | 212 ml |
| bredde | 73 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Åpningsstørrelse | EDTO 70 |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























