Glass og flasker 200 ml sausflaske, glass, åpning: Twist-Off (TO 43)
Artikkelnummer : 100010440
200 ml sausflaske, glass, åpning: Twist-Off (TO 43)
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
11,46 kr
20
11,24 kr
1%
80
10,91 kr
4%
120
10,58 kr
7%
520
8,73 kr
23%
1.040
8,29 kr
27%
2.080
8,18 kr
28%
4.100
6,98 kr
39%
Ingenting valgt
Sausflasken med en kapasitet på 200 ml er ideell for hjemmelagde sauser. Men glassflasken med bred munn er også egnet til å fylle og servere melk, juice og smoothies. Et sunt, miljøvennlig og stilig valg. Produktet tåler oppvaskmaskin, kulde- og varmebestandig og egner seg til mikrobølgeovn og stekeovn.
| Diameter - utvendig | 53,4 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 170,8 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 202 , 210 g |
| Volum - anbefalt | 200 ml |
| Volum - full til randen | 230 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Sausflasken med en kapasitet på 200 ml er ideell for hjemmelagde sauser. Men glassflasken med bred munn er også egnet til å fylle og servere melk, juice og smoothies. Et sunt, miljøvennlig og stilig valg. Produktet tåler oppvaskmaskin, kulde- og varmebestandig og egner seg til mikrobølgeovn og stekeovn.
| Diameter - utvendig | 53,4 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 170,8 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 202 , 210 g |
| Volum - anbefalt | 200 ml |
| Volum - full til randen | 230 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























