Glass og flasker 200 ml glassflaske 'Stjerneskudd', munnstykke: kork
Artikkelnummer : 100016350
200 ml glassflaske 'Stjerneskudd', munnstykke: kork
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
52,71 kr
10
51,18 kr
2%
50
49,54 kr
6%
100
48,56 kr
7%
200
39,61 kr
24%
500
38,19 kr
27%
1.000
36,77 kr
30%
1.683
31,54 kr
40%
Ingenting valgt
Enhetspris: 52,71 kr 52,71 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Med denne vakre 200 ml flasken "Shooting Star" kan ønsket ditt gå i oppfyllelse!
| Form - Bunn | Stjerneskudd |
|---|---|
| Høyde | 216 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 400 , 411 g |
| Volum - anbefalt | 200 ml |
| Volum - full til randen | 210 ml |
| bredde | 62,8 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Åpningsstørrelse | ⌀ 16 mm |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Med denne vakre 200 ml flasken "Shooting Star" kan ønsket ditt gå i oppfyllelse!
| Form - Bunn | Stjerneskudd |
|---|---|
| Høyde | 216 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 400 , 411 g |
| Volum - anbefalt | 200 ml |
| Volum - full til randen | 210 ml |
| bredde | 62,8 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Åpningsstørrelse | ⌀ 16 mm |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.
























