Glass og flasker 200 ml glassflaske 'Stjerne', åpning: kork
Artikkelnummer : 100020390
200 ml glassflaske 'Stjerne', åpning: kork
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
48,56 kr
20
47,14 kr
2%
50
45,61 kr
6%
100
44,63 kr
8%
200
36,45 kr
24%
455
35,14 kr
27%
910
34,05 kr
29%
1.820
29,14 kr
39%
Ingenting valgt
Enhetspris: 48,56 kr 48,56 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
En pen, juleflaske for fortryllede netter! Vår 200 ml klare glassflaske "Star" er fylt med godbitene dine, en spesiell gave eller festlig dekorasjon.
| Form - Bunn | Stjerne |
|---|---|
| Høyde | 135 , 153 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 420 , 434 g |
| Volum - anbefalt | 200 ml |
| Volum - full til randen | 218 ml |
| bredde | 50,3 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Åpningsstørrelse | ⌀ 16 mm |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
En pen, juleflaske for fortryllede netter! Vår 200 ml klare glassflaske "Star" er fylt med godbitene dine, en spesiell gave eller festlig dekorasjon.
| Form - Bunn | Stjerne |
|---|---|
| Høyde | 135 , 153 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 420 , 434 g |
| Volum - anbefalt | 200 ml |
| Volum - full til randen | 218 ml |
| bredde | 50,3 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Åpningsstørrelse | ⌀ 16 mm |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.
























