Glass og flasker 200 ml glassflaske 'Kylling', åpning: kork

Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Oppdag den sjarmerende 200 ml glassflasken med søtt kyllingdesign! Den detaljerte pregingen minner om en nyklekket kylling – et blikkfang på ethvert bord. Perfekt som gave, til spesielle anledninger eller som en original innpakning for hjemmelagde likører, siruper og mer.
Flasken kan lukkes med en formfullendt kork med håndtak.
| Diameter - utvendig | 52 , 76 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Kyling |
| Høyde | 128,3 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 325 g |
| Volum - anbefalt | 200 ml |
| Volum - full til randen | 208 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Åpningsstørrelse | ⌀ 16 mm |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Oppdag den sjarmerende 200 ml glassflasken med søtt kyllingdesign! Den detaljerte pregingen minner om en nyklekket kylling – et blikkfang på ethvert bord. Perfekt som gave, til spesielle anledninger eller som en original innpakning for hjemmelagde likører, siruper og mer.
Flasken kan lukkes med en formfullendt kork med håndtak.
| Diameter - utvendig | 52 , 76 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Kyling |
| Høyde | 128,3 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 325 g |
| Volum - anbefalt | 200 ml |
| Volum - full til randen | 208 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Åpningsstørrelse | ⌀ 16 mm |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.






















