Glass og flasker 200 ml glassflaske 'Kløverblad', åpning: kork
Artikkelnummer : 100013230
200 ml glassflaske 'Kløverblad', åpning: kork
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
50,31 kr
20
50,20 kr
0%
50
47,58 kr
5%
100
43,98 kr
12%
345
42,34 kr
15%
690
40,59 kr
19%
1.380
32,41 kr
35%
2.760
32,30 kr
35%
Ingenting valgt
Enhetspris: 50,31 kr 50,31 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Vi ønsker deg lykke til med vår 200ml glassflaske 'Cloverleaf'! Motivflasken egner seg spesielt godt til gaver og til dine nyttårshilsener.
| Form - Bunn | Kløverblad |
|---|---|
| Høyde | 141 , 180 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 340 , 349 g |
| Volum - anbefalt | 200 ml |
| bredde | 35 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Åpningsstørrelse | ⌀ 17–21×33 mm |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Vi ønsker deg lykke til med vår 200ml glassflaske 'Cloverleaf'! Motivflasken egner seg spesielt godt til gaver og til dine nyttårshilsener.
| Form - Bunn | Kløverblad |
|---|---|
| Høyde | 141 , 180 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 340 , 349 g |
| Volum - anbefalt | 200 ml |
| bredde | 35 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Åpningsstørrelse | ⌀ 17–21×33 mm |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.
























