Glass og flasker 200 ml glassflaske 'Hjerte', åpning: kork
Artikkelnummer : 100020360
200 ml glassflaske 'Hjerte', åpning: kork
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
27,83 kr
10
27,06 kr
2%
20
26,30 kr
5%
50
25,64 kr
7%
100
19,97 kr
28%
200
19,10 kr
31%
1.512
18,55 kr
33%
3.024
17,68 kr
36%
Ingenting valgt
Enhetspris: 27,83 kr 27,83 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Med vår 200 ml klare glassflaske 'Hjerte' sier du et uforglemmelig 'Takk'. Ideell egnet til bryllup, bursdager eller jul.
Av juridiske grunner ikke egnet for kommersiell tapping av brennevin!
| Form - Bunn | Hjerte |
|---|---|
| Høyde | 145 , 147,5 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 250 g |
| Volum - anbefalt | 200 ml |
| bredde | 38 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Åpningsstørrelse | ⌀ 19–23×33 mm |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Med vår 200 ml klare glassflaske 'Hjerte' sier du et uforglemmelig 'Takk'. Ideell egnet til bryllup, bursdager eller jul.
Av juridiske grunner ikke egnet for kommersiell tapping av brennevin!
| Form - Bunn | Hjerte |
|---|---|
| Høyde | 145 , 147,5 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 250 g |
| Volum - anbefalt | 200 ml |
| bredde | 38 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Åpningsstørrelse | ⌀ 19–23×33 mm |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























