Rastal 20 ml Schnapsglas 'Juniorstamper'
Artikkelnummer : 100003620
20 ml Schnapsglas 'Juniorstamper'
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
42,01 kr
12
40,59 kr
3%
20
39,61 kr
5%
60
38,74 kr
7%
120
31,54 kr
24%
200
30,55 kr
27%
Ingenting valgt
Den solide glassbasen gir 30ml junior tamper et stabilt stativ selv når den er fylt. I sin moderne form er den også egnet for profesjonell bruk. Tåler vask i oppvaskmaskin. Uten fylllinje.
| Diameter - utvendig | 45 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 70 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 100 g |
| Volum - anbefalt | 20 ml |
| Volum - full til randen | 35 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Den solide glassbasen gir 30ml junior tamper et stabilt stativ selv når den er fylt. I sin moderne form er den også egnet for profesjonell bruk. Tåler vask i oppvaskmaskin. Uten fylllinje.
| Diameter - utvendig | 45 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 70 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 100 g |
| Volum - anbefalt | 20 ml |
| Volum - full til randen | 35 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.








