Glass og flasker 106 ml smykkeglass 'Beauty', åpning: Twist-Off (TO 48)
Artikkelnummer : 100023170
106 ml smykkeglass 'Beauty', åpning: Twist-Off (TO 48)
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
9,17 kr
12
8,95 kr
2%
28
8,84 kr
3%
112
8,73 kr
4%
252
6,87 kr
25%
1.008
6,77 kr
26%
2.268
6,55 kr
28%
4.510
5,46 kr
40%
Ingenting valgt
Enhetspris: 9,17 kr 9,17 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Det elegante 106 ml designerglasset 'Beauty' med sine detaljerte dekorasjoner minner om en stilig karaffel med håndtak. Egnet for konservering og pasteurisering.
| Diameter - utvendig | 58,2 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 90 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 110 g |
| Volum - anbefalt | 106 ml |
| Volum - full til randen | 106 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Polen |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Det elegante 106 ml designerglasset 'Beauty' med sine detaljerte dekorasjoner minner om en stilig karaffel med håndtak. Egnet for konservering og pasteurisering.
| Diameter - utvendig | 58,2 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 90 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 110 g |
| Volum - anbefalt | 106 ml |
| Volum - full til randen | 106 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Polen |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























