Glass og flasker 106 ml rundt glass 'Albatros', åpning: ekstra dyp twist-off (EDTO 70)
Artikkelnummer : 100022210
106 ml rundt glass 'Albatros', åpning: ekstra dyp twist-off (EDTO 70)
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
17,68 kr
30
17,13 kr
3%
60
16,59 kr
6%
105
16,37 kr
7%
255
13,20 kr
25%
615
12,55 kr
29%
1.230
12,22 kr
30%
2.432
11,79 kr
33%
Ingenting valgt
Enhetspris: 17,68 kr 17,68 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
106ml rundt designerglass 'Albatros' Det runde 106ml designerglasset 'Albatros' er laget i Italia og ser moderne og glatt ut og egner seg spesielt godt til konservering og pasteurisering. 'Albatross' er også tilgjengelig i andre størrelser.
| Diameter - utvendig | 74 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 61 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 190 , 198 g |
| Volum - anbefalt | 106 ml |
| Volum - full til randen | 156 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
106ml rundt designerglass 'Albatros' Det runde 106ml designerglasset 'Albatros' er laget i Italia og ser moderne og glatt ut og egner seg spesielt godt til konservering og pasteurisering. 'Albatross' er også tilgjengelig i andre størrelser.
| Diameter - utvendig | 74 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 61 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 190 , 198 g |
| Volum - anbefalt | 106 ml |
| Volum - full til randen | 156 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























