Glass og flasker 106 ml firkantet glass 'Mailand', åpning: Twist-Off (TO 48)
Artikkelnummer : 100025230
106 ml firkantet glass 'Mailand', åpning: Twist-Off (TO 48)
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
13,09 kr
28
12,66 kr
3%
56
12,22 kr
6%
112
11,89 kr
9%
224
9,49 kr
27%
504
9,06 kr
30%
1.008
8,73 kr
33%
2.890
8,40 kr
35%
Ingenting valgt
Enhetspris: 13,09 kr 13,09 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
106 ml rektangulært designerglass 'Milan'. Et glass av høy kvalitet laget i Italia for innhold av høy kvalitet.
| Form - Bunn | Kvadratisk |
|---|---|
| Høyde | 61,5 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 115 , 120 g |
| Volum - anbefalt | 106 ml |
| Volum - full til randen | 106 ml |
| bredde | 56,5 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Åpningsstørrelse | TO 48 |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
106 ml rektangulært designerglass 'Milan'. Et glass av høy kvalitet laget i Italia for innhold av høy kvalitet.
| Form - Bunn | Kvadratisk |
|---|---|
| Høyde | 61,5 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 115 , 120 g |
| Volum - anbefalt | 106 ml |
| Volum - full til randen | 106 ml |
| bredde | 56,5 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Åpningsstørrelse | TO 48 |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























