Glass og flasker 100 ml glassflaske Apoteker Carré, firkantet, åpning: kork
Artikkelnummer : 100012050
(1)
100 ml glassflaske Apoteker Carré, firkantet, åpning: kork
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
33,28 kr
20
32,41 kr
2%
88
31,43 kr
5%
132
30,66 kr
7%
264
25,10 kr
24%
1.100
24,23 kr
27%
2.200
23,46 kr
29%
4.320
20,08 kr
39%
Ingenting valgt
Enhetspris: 33,28 kr 33,28 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Den firkantede 100 ml klare glassflasken 'Apo Carree' er det ideelle og eksklusive oppbevaringsstedet for dine høykvalitets likører, oljer og essenser.
| Form - Bunn | Kvadratisk |
|---|---|
| Høyde | 109,1 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 190 , 193 g |
| Volum - anbefalt | 100 ml |
| Volum - full til randen | 110 ml |
| bredde | 48,2 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Åpningsstørrelse | ⌀ 16 mm |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
1 anmeldelse
26. februar 2026 12:20
Qualita
La qualità degli bottiglie è eccellente.
Den firkantede 100 ml klare glassflasken 'Apo Carree' er det ideelle og eksklusive oppbevaringsstedet for dine høykvalitets likører, oljer og essenser.
| Form - Bunn | Kvadratisk |
|---|---|
| Høyde | 109,1 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 190 , 193 g |
| Volum - anbefalt | 100 ml |
| Volum - full til randen | 110 ml |
| bredde | 48,2 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | EU |
| Åpningsstørrelse | ⌀ 16 mm |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
1 anmeldelse
26. februar 2026 12:20
Qualita
La qualità degli bottiglie è eccellente.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.
























