Glass og flasker 1.500 ml glassflaske 'Tulipano', åpning: kork
Artikkelnummer : 100020560
1.500 ml glassflaske 'Tulipano', åpning: kork
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
162,81 kr
10
158,01 kr
2%
20
153,65 kr
5%
50
149,72 kr
8%
100
118,73 kr
27%
216
113,82 kr
30%
Ingenting valgt
Enhetspris: 162,81 kr 162,81 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Dimensjonene alene er imponerende: den 1500 ml klare glassflasken 'Tulipano' er nesten en halv meter høy og veier 1,4 kilo.
| Diameter - utvendig | 150,8 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 480 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 1400 , 1422 g |
| Volum - anbefalt | 1500 ml |
| Volum - full til randen | 1530 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Dimensjonene alene er imponerende: den 1500 ml klare glassflasken 'Tulipano' er nesten en halv meter høy og veier 1,4 kilo.
| Diameter - utvendig | 150,8 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 480 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 1400 , 1422 g |
| Volum - anbefalt | 1500 ml |
| Volum - full til randen | 1530 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Italia |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























