Avery Zweckform Zweckform klistremerke 'Alfabet', plast, svart
Artikkelnummer : 100022510
Zweckform klistremerke 'Alfabet', plast, svart
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
31,86 kr
10
30,77 kr
3%
20
30,01 kr
5%
50
29,35 kr
7%
100
23,79 kr
25%
200
23,02 kr
27%
Ingenting valgt
Enhetspris: 31,86 kr 31,86 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Zielform-Design-serien 'HomeAlphabet' Pakken består av 2 ark Bokstavhøyde 6,5 mm Z-Design fester seg til glass, flasker, glassflasker, blomsterpotter, gaver, kort, kofferter og mange andre materialer.
| Form - Bunn | Firkantet |
|---|---|
| Høyde | 1,5 mm |
| Vekt | 8 g |
| bredde | 80 mm |
| Farge | Svart |
| Materiale - Kategori | Folie |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Zielform-Design-serien 'HomeAlphabet' Pakken består av 2 ark Bokstavhøyde 6,5 mm Z-Design fester seg til glass, flasker, glassflasker, blomsterpotter, gaver, kort, kofferter og mange andre materialer.
| Form - Bunn | Firkantet |
|---|---|
| Høyde | 1,5 mm |
| Vekt | 8 g |
| bredde | 80 mm |
| Farge | Svart |
| Materiale - Kategori | Folie |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.









