Glass og flasker Skrukork, PP-plast, svart, for åpning: ND60
Artikkelnummer : 100000830
Skrukork, PP-plast, svart, for åpning: ND60
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
11,63 kr
20
11,20 kr
3%
50
10,88 kr
6%
100
10,45 kr
10%
250
8,83 kr
24%
500
8,62 kr
25%
1.000
7,97 kr
31%
2.500
6,89 kr
40%
Ingenting valgt
Enhetspris: 11,63 kr 11,63 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Skrukork laget av robust svart PP-plast, ideell for ND60-åpninger. Praktisk, rund og pålitelig – perfekt for sikker forsegling av beholderne dine.
| Diameter - utvendig | 75 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 30 mm |
| Vekt | 11 g |
| Farge | Svart |
| Materiale - Kategori | PE |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Åpningsstørrelse | ND 60 |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Skrukork laget av robust svart PP-plast, ideell for ND60-åpninger. Praktisk, rund og pålitelig – perfekt for sikker forsegling av beholderne dine.
| Diameter - utvendig | 75 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 30 mm |
| Vekt | 11 g |
| Farge | Svart |
| Materiale - Kategori | PE |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Åpningsstørrelse | ND 60 |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























