Glass og flasker Skrukork for 50 ml 'Magic', PP-plast, hvit

Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
| Diameter - utvendig | 52,4 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 11,3 mm |
| Vekt | 4 g |
| Farge | Hvit |
| Materiale - Kategori | PP |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
| Diameter - utvendig | 52,4 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 11,3 mm |
| Vekt | 4 g |
| Farge | Hvit |
| Materiale - Kategori | PP |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn

'Magic'-skruehetter – pålitelig beskyttelse for kosmetikkbokser
'Magic'-skruehettene laget av hvit polypropylen (PP) gir en sikker, holdbar og hygienisk løsning for dine kosmetikkbeholdere. De er kuldebestandige, UV-bestandige og egnet for oppvaskmaskin – ideelle for daglig bruk på laboratorium, skjønnhetssalong eller i hjemmet. Det robuste materialet sikrer en pålitelig forsegling og beskytter kremer, lotioner og andre følsomme produkter mot fuktighet og forurensninger.
Tilgjengelig for bokser fra 50 ml til 500 ml, imponerer 'Magic'-skruehettene med sin komfortable håndtering og presise passform. Velg funksjonalitet og kvalitet for dine kosmetikkemballasjer!
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.






















