Parafilm Parafilm rull 75 m x 50 mm, parafin
Artikkelnummer : 100018680
Parafilm rull 75 m x 50 mm, parafin
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
834,14 kr
20
807,95 kr
3%
50
784,81 kr
5%
100
764,41 kr
8%
250
746,07 kr
10%
500
725,34 kr
13%
1.000
706,90 kr
15%
2.500
689,33 kr
17%
Ingenting valgt
Parafilm lengde 75m, bredde 50mm er en selvklebende tetningsfilm som kan strekkes opp til 200% og er derfor svært økonomisk. Denne merkefilmen er spesielt egnet for å sikre uregelmessige flaskemunner.
| Form - Bunn | Rundt |
|---|---|
| Høyde | 20 mm |
| Vekt | 622 g |
| bredde | 55 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Parafin |
| Produksjonsland | USA |
| Produsent | Parafilm |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Parafilm lengde 75m, bredde 50mm er en selvklebende tetningsfilm som kan strekkes opp til 200% og er derfor svært økonomisk. Denne merkefilmen er spesielt egnet for å sikre uregelmessige flaskemunner.
| Form - Bunn | Rundt |
|---|---|
| Høyde | 20 mm |
| Vekt | 622 g |
| bredde | 55 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Parafin |
| Produksjonsland | USA |
| Produsent | Parafilm |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.




