CARRY Bottles CARRY Sleeve, tekstil, grå
Artikkelnummer : 100033650
CARRY Sleeve, tekstil, grå
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
350,28 kr
20
339,37 kr
3%
50
329,77 kr
5%
100
321,04 kr
8%
250
313,29 kr
10%
500
304,56 kr
13%
1.000
297,03 kr
15%
2.500
289,72 kr
17%
Ingenting valgt
Enhetspris: 350,28 kr 350,28 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Med CARRY-hylsen i grått for 700ml drikkeflasker i glass har du noe genialt og ekstraordinært med deg på mange måter. Beskyttelsesdekselet er skreddersydd for 700ml drikkeflasken i glass, kan også brukes på begge sider OG har et håndtak laget av naturlig bomull, som du enkelt kan transportere flasken med når som helst, hvor som helst. Men det var ikke det! Med dette beskyttelsesdekselet gjør du noe for miljøet, fordi filten er en såkalt upcycling-filt laget av resirkulerte PET-flasker. Så hva kan du gå galt med dette beskyttelsesdekselet? Ingenting i det hele tatt! Finnes også i forskjellige farger!
| Diameter - utvendig | 80 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 210 mm |
| Vekt | 55 g |
| Volum - anbefalt | 700 ml |
| Farge | Grå |
| Materiale - Kategori | Filt |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Carry Products GmbH, Mastenweg 1, 37619 Hehlen, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Med CARRY-hylsen i grått for 700ml drikkeflasker i glass har du noe genialt og ekstraordinært med deg på mange måter. Beskyttelsesdekselet er skreddersydd for 700ml drikkeflasken i glass, kan også brukes på begge sider OG har et håndtak laget av naturlig bomull, som du enkelt kan transportere flasken med når som helst, hvor som helst. Men det var ikke det! Med dette beskyttelsesdekselet gjør du noe for miljøet, fordi filten er en såkalt upcycling-filt laget av resirkulerte PET-flasker. Så hva kan du gå galt med dette beskyttelsesdekselet? Ingenting i det hele tatt! Finnes også i forskjellige farger!
| Diameter - utvendig | 80 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 210 mm |
| Vekt | 55 g |
| Volum - anbefalt | 700 ml |
| Farge | Grå |
| Materiale - Kategori | Filt |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Carry Products GmbH, Mastenweg 1, 37619 Hehlen, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.












