CARRY Bottles CARRY-ermetui, tekstil, magnolia
Artikkelnummer : 100033690
CARRY-ermetui, tekstil, magnolia
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
327,15 kr
20
316,89 kr
3%
50
307,84 kr
5%
100
299,76 kr
8%
250
292,67 kr
10%
500
284,48 kr
13%
1.000
277,39 kr
15%
2.500
270,41 kr
17%
Ingenting valgt
Med CARRY-hylsen i magnolia for 700ml drikkeflasker i glass har du noe genialt og ekstraordinært med deg på mange måter. Beskyttelsesdekselet er skreddersydd for 700ml drikkeflasken i glass, kan også brukes på begge sider OG har et håndtak laget av naturlig bomull, som du enkelt kan transportere flasken med når som helst, hvor som helst. Men det var ikke det! Med dette beskyttelsesdekselet gjør du noe for miljøet, fordi filten er en såkalt upcycling-filt laget av resirkulerte PET-flasker. Så hva kan du gå galt med dette beskyttelsesdekselet? Ingenting i det hele tatt! Finnes også i forskjellige farger!
| Diameter - utvendig | 80 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 210 mm |
| Vekt | 55 g |
| Volum - anbefalt | 700 ml |
| Farge | Fiolett |
| Materiale - Kategori | Filt |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Carry Products GmbH, Mastenweg 1, 37619 Hehlen, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Med CARRY-hylsen i magnolia for 700ml drikkeflasker i glass har du noe genialt og ekstraordinært med deg på mange måter. Beskyttelsesdekselet er skreddersydd for 700ml drikkeflasken i glass, kan også brukes på begge sider OG har et håndtak laget av naturlig bomull, som du enkelt kan transportere flasken med når som helst, hvor som helst. Men det var ikke det! Med dette beskyttelsesdekselet gjør du noe for miljøet, fordi filten er en såkalt upcycling-filt laget av resirkulerte PET-flasker. Så hva kan du gå galt med dette beskyttelsesdekselet? Ingenting i det hele tatt! Finnes også i forskjellige farger!
| Diameter - utvendig | 80 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 210 mm |
| Vekt | 55 g |
| Volum - anbefalt | 700 ml |
| Farge | Fiolett |
| Materiale - Kategori | Filt |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Carry Products GmbH, Mastenweg 1, 37619 Hehlen, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.












