Glass og flasker Airless dispenser pumpehode 'Mezzo', PP-plast, natur
Artikkelnummer : 100000190
Airless dispenser pumpehode 'Mezzo', PP-plast, natur
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
23,02 kr
20
22,26 kr
3%
50
21,82 kr
5%
100
21,17 kr
8%
250
17,46 kr
24%
500
16,59 kr
27%
1.000
16,15 kr
29%
2.500
13,86 kr
39%
Ingenting valgt
Enhetspris: 23,02 kr 23,02 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Airless dispenser pumpehode 'Mezzo' i naturfarget PP-plast tilbyr en praktisk løsning for sikker og hygienisk dosering. Perfekt for ulike bruksområder, kombinerer det funksjonalitet og enkelt design.
| Diameter - utvendig | 37 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 45 mm |
| Vekt | 16 g |
| Farge | Natur |
| Materiale - Kategori | PP |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Airless dispenser pumpehode 'Mezzo' i naturfarget PP-plast tilbyr en praktisk løsning for sikker og hygienisk dosering. Perfekt for ulike bruksområder, kombinerer det funksjonalitet og enkelt design.
| Diameter - utvendig | 37 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 45 mm |
| Vekt | 16 g |
| Farge | Natur |
| Materiale - Kategori | PP |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























