Glass og flasker 720 ml konserveringsglass II, åpning: Twist-Off (TO 82)
Artikkelnummer : 100040620
720 ml konserveringsglass II, åpning: Twist-Off (TO 82)
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
9,71 kr
20
9,49 kr
2%
50
9,06 kr
6%
100
8,95 kr
7%
250
7,31 kr
24%
500
7,09 kr
26%
1.000
6,77 kr
30%
2.212
5,89 kr
39%
Ingenting valgt
Enhetspris: 9,71 kr 9,71 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Den store krukken på 720 ml er allsidig for gourmetprodukter av alle slag - enten det er syltede grønnsaker eller frukt, saltlake eller annen konservert mat. Konserveringsglasset med avskrubar åpning (TO 82) tåler oppvaskmaskin, kulde- og varmebestandig og er egnet for mikrobølgeovn og stekeovn.
| Diameter - utvendig | 90 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 142,1 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 280 g |
| Volum - anbefalt | 720 ml |
| Volum - full til randen | 720 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Den store krukken på 720 ml er allsidig for gourmetprodukter av alle slag - enten det er syltede grønnsaker eller frukt, saltlake eller annen konservert mat. Konserveringsglasset med avskrubar åpning (TO 82) tåler oppvaskmaskin, kulde- og varmebestandig og er egnet for mikrobølgeovn og stekeovn.
| Diameter - utvendig | 90 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 142,1 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 280 g |
| Volum - anbefalt | 720 ml |
| Volum - full til randen | 720 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























