Glass og flasker 500 ml tonnekanne, motiv: olivenolje, steingods, svart, munnstykke: kork
Artikkelnummer : 100023020
500 ml tonnekanne, motiv: olivenolje, steingods, svart, munnstykke: kork
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
72,35 kr
10
70,28 kr
2%
20
68,09 kr
5%
50
66,57 kr
7%
100
54,34 kr
24%
200
52,60 kr
27%
Ingenting valgt
Enhetspris: 72,35 kr 72,35 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Den 500 ml keramiske flasken i sort laget av det typiske Westerwald-materialet steintøy. Med et hvitt trykk: Olio d'Oliva (italiensk for olivenolje) passer perfekt inn i ethvert kjøkken.
| Diameter - utvendig | 83,5 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 202 , 337 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 700 g |
| Volum - anbefalt | 500 ml |
| Volum - full til randen | 530 ml |
| Farge | Svart |
| Materiale - Kategori | Steintøy |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Åpningsstørrelse | ⌀ 19–23×33 mm |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Den 500 ml keramiske flasken i sort laget av det typiske Westerwald-materialet steintøy. Med et hvitt trykk: Olio d'Oliva (italiensk for olivenolje) passer perfekt inn i ethvert kjøkken.
| Diameter - utvendig | 83,5 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 202 , 337 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 700 g |
| Volum - anbefalt | 500 ml |
| Volum - full til randen | 530 ml |
| Farge | Svart |
| Materiale - Kategori | Steintøy |
| Produksjonsland | Tyskland |
| Åpningsstørrelse | ⌀ 19–23×33 mm |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.






















