Pasabahce 300 ml drikkeglass 'Casablanca', glass
Artikkelnummer : 100003800
300 ml drikkeglass 'Casablanca', glass
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
37,43 kr
10
36,12 kr
3%
20
35,25 kr
5%
50
34,37 kr
8%
100
27,94 kr
25%
200
27,06 kr
27%
Ingenting valgt
Enhetspris: 37,43 kr 37,43 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Drikkeglasset på 300 ml Casablanca (RASTAL) er allsidig for cocktailer, long drinker og brus. Uten fylle-/kalibreringslinje. Tåler oppvaskmaskin (under produsentens parametere).
| Diameter - utvendig | 83 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 122 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 350 g |
| Volum - anbefalt | 300 ml |
| Volum - full til randen | 355 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Tyrkia |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Drikkeglasset på 300 ml Casablanca (RASTAL) er allsidig for cocktailer, long drinker og brus. Uten fylle-/kalibreringslinje. Tåler oppvaskmaskin (under produsentens parametere).
| Diameter - utvendig | 83 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 122 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 350 g |
| Volum - anbefalt | 300 ml |
| Volum - full til randen | 355 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | Klart glass |
| Produksjonsland | Tyrkia |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.


