Glass og flasker 100 ml medisinsk flaske, glass, brunt frostet, åpning: DIN 18
Artikkelnummer : 100039340
100 ml medisinsk flaske, glass, brunt frostet, åpning: DIN 18
Lagt til i ønskelisten
Din konfigurasjon

Mengde Pris per stykke Besparelse*
1
18,22 kr
44
17,02 kr
6%
48
16,04 kr
11%
Ingenting valgt
Enhetspris: 18,22 kr 18,22 kr
Besparelse*: %
Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
Oppdag den 100 ml medisinske flasken i brunt frostet glass. Stilfull og praktisk, ideell for sikker oppbevaring. Perfekt for daglig bruk av dråper og medisinske produkter. Robust og elegant – en uunnværlig følgesvenn.
| Diameter - utvendig | 47 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 95 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 103 g |
| Volum - anbefalt | 100 ml |
| Volum - full til randen | 110 ml |
| Farge | Brun frostet |
| Materiale - Kategori | Brunglass |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
Oppdag den 100 ml medisinske flasken i brunt frostet glass. Stilfull og praktisk, ideell for sikker oppbevaring. Perfekt for daglig bruk av dråper og medisinske produkter. Robust og elegant – en uunnværlig følgesvenn.
| Diameter - utvendig | 47 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 95 mm |
| Utskriftsvennlig | Ja |
| Vekt | 103 g |
| Volum - anbefalt | 100 ml |
| Volum - full til randen | 110 ml |
| Farge | Brun frostet |
| Materiale - Kategori | Brunglass |
| Produksjonsland | EU |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Vær den første til å dele din erfaring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.






















