Glass og flasker 1.000 ml PET-boks 'Lulu', plast, åpning: 100/400

Lagerført. Klar for levering innen: 1-2 dager
| Diameter - utvendig | 110 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 134 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 60 g |
| Volum - anbefalt | 1000 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | PET |
| Produksjonsland | EU |
| Åpningsstørrelse | 100/4 |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn
| Diameter - utvendig | 110 mm |
|---|---|
| Form - Bunn | Rundt |
| Høyde | 134 mm |
| Utskriftsvennlig | Nein |
| Vekt | 60 g |
| Volum - anbefalt | 1000 ml |
| Farge | Klar |
| Materiale - Kategori | PET |
| Produksjonsland | EU |
| Åpningsstørrelse | 100/4 |
| Produsent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logg inn

Lulu – Allsidighet møter funksjonalitet
Serien Lulu tilbyr en innovativ og praktisk løsning for sikker oppbevaring av matvarer og andre produkter. Disse matvaregodkjente PET-beholderne imponerer med sin robuste utførelse og allsidige bruksmuligheter. Takket være deres lave vekt og høye stabilitet er de ideelle for daglig bruk. Med en kapasitet på 1000 til 4000 ml gir de rikelig plass til ulike innhold. Skrukoppen 100/400 sikrer en pålitelig forsegling, og passende lokk finnes i vårt sortiment. Lulu kombinerer funksjonalitet, kvalitet og allsidighet, og er det perfekte valget for hygienisk og sikker lagring.
*Rabatt refererer til besparelsen sammenlignet med enhetsprisen.
Viktig: Hvis lokk kan konfigureres, må disse velges separat. Sørg for at de er lagt til i handlekurven.























